• 4922*
טלפוןלניווט Waze

מרכז הידרותרפיה

AQUA CARE - אקווה קר - מרכז הידרותרפיה בנס ציונה

הרפיה, הפחתת כאב, פחות נשיאת משקל, הפחתת נפיחות, הפחתת טונוס שרירי - כל אלה הם רק חלק מהיתרונות בטיפול במים. המים ידועים כבר במשך אלפי שנים כבעלי תכונות ריפוי. המגע עם המים נעים ומרגיע ותורם להפחתת טונוס שרירי ותחושת הרפיה, בבריכה הידרותראפית.

אודות המרכז ההידרותרפי Aqua Care

המרכז ההידרותרפי Aqua Care מציע מגוון רחב של טיפולים בסביבת בריכת המים, שידועים כבעלי סגולות של ריפוי ייחודיות. הטיפולים ההידרותרפיים נעשים בידי צוות של מטפלים מיומנים ומקצועיים, שהוכשרו לתת מענה לקשת רחבה של חולי וכאב. בשלבי השיקום האקוטי והשימור במצב הכרוני. הגישה שבה אנו נוקטים במרכז כלפי מטופלינו דוגלת בשמירה על כבוד האדם באשר הוא ועל פרטיותו, ובשאיפה ליצירת איכות חיים מיטבית עבורו. 

הבריכה ההידרותרפית בנויה ומתוחזקת על פי מדדים מחמירים של משרד הבריאות, ומונגשת לכלל האוכלוסיה, כולל בעלי מוגבלויות.

למרכז יש הסדר כספי עם קופות החולים, משרד הביטחון, ביטוחים, גופים ציבוריים נוספים וכן שיתופי פעולה עם עמותות. כמו כן ניתן להגיע לטיפול גם באופן פרטי.

Aqua Care, המרכז המוביל בתחום השירות והטיפול ההידרותרפי, משמש גם כמרכז לימוד והדרכה לסטודנטים מאוניברסיטת תל אביב, מכללת גבעת וושינגטון ולמסגרות הכשרה נוספות. למידע נוסף >

סוגי טיפולים

Aqua Care נס ציונה, מרכז הידרותרפיה, מספקת מגוון רחב של טיפולים ושרותים לכלל האוכלוסיה באמצעות בריכה חדישה, חדרי טיפולים  קרא עוד>

המרכז מעניק שירות לתושבי נס ציונה, רחובות, ראשון לציון ושאר היישובים בסביבה.

ניתן לשלוח הודעות וואטצאפ בכל שעה למס' 052-589-7848 
אנחנו מבטיחים לחזור בקרוב!
למידע ותאום שיעור שחיית תינוקות מוזמנים לשלוח הודעת ווטסאפ למס 052-2560798

מידע נוסף

 

 

זימון תורים

צוות מכון ההידרותרפיה

הסדרי תשלום | רשת גולדנקייר