• 4922*
טלפוןלניווט Waze

מכון פיזיותרפיה

מכון פיזיותרפיה של גולדנקייר

נדרשים לשיקום אורטופדי פרטי או שיקום נוירולוגי? זקוקים לשיקום יום לאחר ניתוח להחלפת ברך? צרכים שיקום יום לאחר ניתוח אורטופדי אחר? מתמודדים עם כאבי גב, בעיות מפרקים או כאבי שרירים? זה הזמן לדעת הכל על שירותי מכון פיזיותרפיה בנס ציונה של קבוצת גולדנקייר מרכזים רפואיים. 

מכון הפיזיותרפיה של קבוצת גולדנקייר מרכזים רפואיים, הינו מכון פיזיותרפיה בנס ציונה המתמחה בשיקום בעיות תפקודיות ובהפרעות במערכת שריר ושלד.
צוות הפיזיותרפיסטים במכון מורכב מאנשי מקצוע מנוסים בעלי הכשרות על בסיסיות בתחומים שונים, כאשר בין יתר תחומי הטיפול במכון תוכלו למצוא: 

  • שיקום אורטופדי ושיקום נוירולוגי
  • הכנה לניתוח אורטופדי ושיקום לאחר ניתוח
  • טיפול לימפתי
  • טיפול בכאבי גב
  • בעיות מפרקים וכאבי שרירים
  • בעיות שיווי משקל ויציבות

מכון פיזיותרפיה בנס ציונה מקבוצת גולדנקייר -מרכזים רפואיים, מצויד במכשירים מגוונים שעומדים לרשות המטפל להשגת תוצאות טיפול מיטביות, ולרשות המטופל לתרגול עצמי לאחר הטיפול. מטרת הטיפול היא להביא את המטופל לתפקוד מיטבי.

קרא עוד על צוות הפזיותרפיה

טיפולי פיזיותרפיה - מה חשוב לדעת?

פיזיותרפיה הינו מקצוע בריאות העוסק באבחון, שיקום ומניעה של בעיות שונות במערכת התנועה. תחום בריאותי-מקצועי זה, חולש על תחומים שונים בהם נדרש שיפור ביכולות התפקודיות ובבעיות עצב-שריר-שלד מהן סובל המטופל. תחום הפיזיותרפיה עוסק בין היתר בטיפולי שיקום אורטופדיים ונוירולוגיים, כאבי שרירים, בעיות שיווי משקל ויציבות, דליפות שתן, כאבי שרירים וגב, וכמו כן, הוא מיועד לצרכי טיפול שיקומי לאחר ניתוחים, אירועים מוחיים, תאונות ועוד.

שירותי הפיזיותרפיה המוצעים לכם מטעם מכון פיזיותרפיה בנס ציונה של קבוצת גולדנקייר -מרכזים רפואיים, נועדו לצרכי טיפול באוכלוסיות המתמודדות עם מגבלות גופניות, נכויות זמניות או קבועות והפרעות שונות בתפקוד ובתנועה, לרבות טיפול בבעיות אורטופדיות שונות, טיפות בבעיות נוירולוגיות הקשורות למערכת העצבית המרכזית והפריפרית, טיפול בכאבי ראש, ורטיגו, סחרחורות והפרעות בשווי המשקל, טיפול לימפתי, שיקום של רצפת האגן, טיפול בהפרעות תנועה וניידות בקרב אוכלוסיית הגיל השלישי וטיפולי פיזיותרפיה נוספים המותאמים למצבו התפקודי של המטופל. 

שיקום פיזיותרפי - מה חשוב לדעת?

שיקום פיזיותרפי הינו הליך טיפולי-שיקומי המיועד לכלל האוכלוסיות הנדרשות לצרכי שיפור התפקוד של מערכות הגוף השונות והרחבת טווח התנועה וחיזוק השרירים. הליכי השיקום הפיזיותרפי המתקיימים מטעם מכון פיזיותרפיה נס ציונה, מיושמים במסגרת תכנית שיקומית הנבנית עבור כל מטופל ומטופלת ובהתאמה מלאה לתפקודם בתחילת ההליך והשיפור התמידי לאורך תקופת השיקום.

צוות הפיזיותרפיסטים של מכון פיזיותרפיה בנס ציונה מקבוצת גולדנקייר - מרכזים רפואיים, מורכב מאנשי צוות מובילים בתחומם היודעים להוביל הליכי טיפול, שיקום והחלמה במספר מגוון של בעיות שלד ושריר, לרבות בעיות הנובעות כתוצאה מאורח חיים המחייב שינוי ו/או הפסקה מפעילות ספורטיבית מאומצת או לקויה. צוות זה מסתייע במערכות הציוד הטיפולי-שיקומי המתקדמות ביותר בתחום, כאשר בין יתר הבעיות הנפוצות בהן מטפלים אנשי הצוות ניתן למצוא: כאבי ברכיים, כאבי כתף, כאבי גב תחתון, כאבים שמקורם בדורבן כף הרגל ועוד. טיפולים אלו מאפשרים להתמודד בדרך היעילה והבטוחה ביותר עם כאבי גוף שונים הנובעים כתוצאה מישיבה ממושכת מול מחשב, פעילות ספורטיבית מאמצת, פעילות ספורטיבית לקויה ו/או תנועות חדות מדי המובילות לכאבי שרירים ושלד.

מתי תדרשו לטיפולי פיזיותרפיה? 

שירותי הפיזיותרפיה המוצעים לכם על ידי צוות הפיזיותרפיסטים של מכון פיזיותרפיה בנס ציונה מקבוצת גולדנקייר -מרכזים רפואיים, מותאמים לשני סוגי המצבים המצריכים ומחייבים טיפולי פיזיותרפיה: מצב אקוטי ומצב כרוני, כאשר טיפולי פיזיותרפיה במסגרת מצב אקוטי נדרשים לאחר ניתוחים, לאחר הורדת סד או גבס ולאחר טראומות כגון: חבלות, כוויות, תאונות אישיות ותאונות דרכים, ובמצבים בהם המטופל מתלונן על סחרחורות בתכיפות גבוהה. כמו כן, מוענקים במכון טיפולי פיזיותרפיה למצבים כרוניים כגון: מחלות נוירולוגיות או מחלות ניווניות, מחלות של מערכת עצב- שריר-שלד, מחלות מטבוליות, בעיות שריר-שלד הנמשכות מעל שלושה חודשים ובעיות נוספות הנכללות בקטגוריית מצבים כרוניים המצריכים טיפולי פיזיותרפיה.

טיפולי פיזיותרפיה - למה דווקא אצלנו? 

מכון פיזיותרפיה בנס ציונה של קבוצת גולדנקייר -מרכזים רפואיים, הינו מכון פיזיותרפיה פרטי הנחשב לאחד מהמתקדמים והמשוכללים ביותר בתחומו בישראל. במכון מספר יחידות טיפוליות שבכל אחת מהן ניתן למצוא את המכשור והציוד הטיפולי-שיקומי המתקדם ביותר מסוגו בענף הפיזיותרפיה. כמו כן, תוכלו ליהנות משירותיו של צוות פיזיותרפיסטים מוביל וממגוון רחב של טיפולי פיזיותרפיה המותאמים למצב התפקודי של כל מטופל ומטופלת ברמה הפרטנית. צוות זה מסתייע בשיטות הטיפול הוותיקות והחדישות בתחום טיפולי הפיזיותרפיה, כאשר כל שיטת טיפול מותאמת לצרכיו התפקודיים של המטופל ומשלבת בתוכה מגוון רחב של תרגילים המיועדים לצרכי שיפור תמידי במצבו התפקודי של המטופל.
מכון פיזיותרפיה נס ציונה תוכנן ונבנה בסטנדרטים גבוהים ביותר המותאמים לצרכי המטופלים ובהתאמה מלאה לתקני משרד הבריאות בפרוגרמה החדשה.

חשוב לדעת: אנו מקיימים הסדרי תשלום אל מול כל קופות החולים: מכבי, כללית, מאוחדת ו-לאומית, ולמעשה, מאפשרים לכל אחד ואחת מחברי וחברות קופות החולים השונות ליהנות מטיפולי פיוזתרפיה ברמה הגבוהה ביותר ובתנאי סבסוד מלאים או חלקיים בהתאם לסוג הביטוח העומד לרשותכם.
כמו כן, אנו מקיימים הסדרי תשלום אל מול גופים שונים כגון: משרד הביטחון ומועדון חבר.

מכון פיזיותרפיה - טיפולי פיזיותרפיה לבני ובנות הגיל השלישי

כחלק מקבוצת גולדנקייר -מרכזים רפואיים המתמחה במתן רצף טיפולי בהתאמה מלאה לשינוי במצבם התפקודי של מטפולים בתקופת הגיל השלישי, אנו במכון הפיזיותרפיה נס ציונה עוסקים ומתמחים במתן שירותי וטיפולי פיזיותרפיה לבני ובנות הגיל השלישי, וזאת במסגרת בניית תכנית טיפולית-שיקומית התואמת את מצבם התפקודי. שירותי הפיזיותרפיה המוענקים על ידינו לבני ובנות הגיל השלישי מיועדים גם לעצמאיים שביניהם וגם לתשושי הנפש ולחולים הסיעודיים, לרבות חולים סיעודיים מונשמים. טיפולי הפיזיותרפיה שלנו לבני הגיל השלישי מתקיימים גם במסגרת הליכי שיקום באשפוז וגם במסגרת שיקום לאחר שחרור ואשפוז סיעודי. 

סובלים מבעיית כאב המצריכה טיפולי פיזיותרפיה? מתמודדים עם מחלות אורטופדיות או נוירולוגיות? נדרשים להליכי שיקום לאחר ניתוח או תאונה כזו או אחרת? אתם לא לבד...צוות המומחים של מכון פיזיותרפיה בנס ציונה כאן לרשותכם בכל שאלה הקשורה לתחום טיפולי הפיזיותרפיה.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום או להגיע לסיור התרשמות במכון ולהכיר מקרוב את פעילותנו הענפה בתחום הפיזיותרפיה.

קראו כאן אודות המכון האונקולוגי של גולדנקייר

מכון פיזיותרפיה
הסדרי תשלום | רשת גולדנקייר