• 4922*
טלפוןלניווט Waze

מכון אונקולוגי

 • מכון אונקולוגי

מעטפת טיפולים רחבה להתמודדות עם מחלת הסרטן

חליתם בסרטן? אתם לא לבד! אנחנו בגולדן קייר, מפעילים עבורכם מכון אונקולוגי פרטי הממוקם בתוך בית החולים השיקומי. במכון האונקולוגי שלנו תוכלו להבטיח לעצמכם מעטפת טיפולית מורחבת המותאמת עבור כל אחד ואחת מהחולים באופן פרטני.

המכון האונקולוגי של גולדן קייר ממוקם בתוך בית החולים השיקומי, המציע מעטפת מלאה של טיפולים אונקולוגיים, טיפולים תומכים ושיקומיים, המתקיימים בסביבה נעימה, פרטית ובאווירה ביתית, הרחק מתורים ארוכים ומהצורך בהמתנה ממושכת. הדגשים שלנו לצד העבודה המקצועית הם מתן שירות ויחס אישי, וזאת כיוון שאנו מודעים לקשיים הכרוכים בהתמודדות עם מחלת הסרטן לחולים ולבני משפחתם. על יסודות אלה הוקם המכון האונקולוגי ברמת בוטיק, והוא מאגד תחת קורת גג אחת צוות מומחים, בראשותו של ד"ר רענן ברגר, המציע מעטפת טיפוליים אישית, מקצועית ותומכת בכל אחד משלבי המחלה. המכון האונקולוגי במרכז 'ישפרו סנטר' בנס ציונה פועל באישור משרד הבריאות, ומציע טיפולים לכלל מבוטחי הקופות, הביטוחים המשלימים והפרטיים (מעל גיל 18) באזור בהם יבנה, גדרה, רחובות, באר יעקב, ראשון לציון ועוד.

מחלת הסרטן - מה חשוב לדעת?

מחלת הסרטן היא למעשה שם כללי לסוגים שונים של מחלות בהן מספר תאים בגוף מתחלקים בצורה בלתי מבוקרת. הצטברות של תאים הממשיכים להתחלק בגופנו ללא בקרה, מייצרת גושי תאים המכונים גידולים, כאשר חלק מהגידולים עשויים להיות שפירים וחלק מהם עלולים להיות ממאירים. כמו כן, גידולים אלו עלולים "לנדוד" מהתאים בהם הם נוצרו לאיברים אחרים בגוף ולמעשה יוצרים גרורות סרטניות. בגידולים שפירים התאים אינם מתפשטים לאיברים אחרים בגוף, אך במידה והם ממשיכים לגדול הם עלולים לגרום ללחץ פנים גופי המוביל לפגיעה באיברים הסמוכים למקום הגידול. מנגד, גידולים ממאירים מורכבים מתאים בעלי יכולת התפשטות כ-גרורות וזאת במסגרת ניתוקם של התאים מהגידול הראשוני והתפשטותם לאיברים אחרים בגוף וזאת דרך מערכת הדם או מערכת הלימפה.

המושג סרטן הינו רחב והוא כולל בתוכו למעלה מ-100 סוגי סרטן שונים הנגרמים כתוצאה משינויים גנטיים בגרעין התא. כיום, מקובלת ההנחה שקיימים מספר גורמים העלולים להאיץ את השינויים הגנטיים בגרעין התא המובילים להיווצרות מחלת סרטן מסוגים שונים, כאשר בין יתר הגורמים הנחשבים לגורמים המאיצים את השינויים הגנטיים בגרעין התא ניתן למצוא גורמים כימיים, פיזיקאליים, ויראליים, בקטריאליים, הורמונאליים וגורמים תורשתיים וזאת לצד גורמים הנובעים מתפקוד לקוי של מערכת החיסונית.

מספר עובדות ונתונים על מחלת הסרטן בישראל

על פי נתוני האגודה למלחמה בישראל, מדי שנה מאובחנים בישראל כ-29,000 מקרי סרטן חדשים, כאשר מדי שנה כ-11 אלף חולים נפטרים מהמחלה. עוד עולה מנותני האגודה כי בשני העשורים האחרונים חלה ירידה של כ-25% בתמותה מסרטן , כאשר מדינת ישראל ממוקמת במקום ה-90 בעולם בתמותה מסרטן (מקום 28 מתוך 34 מדינות ה-OECD), אל מול מקום 50 בעולם בתחלואה (מקום 18 מתוך 34 מדינות ה-OECD).

מנתוני האגודה עולה כי גורמי סיכון כגון: חשיפה ממושכת לשמש, מיטות שיזוף, השמנה, עישון ונגיף הפפילומה, מהווים את גורמי הסיכון העיקריים למחלת סרטן בקרב צעירים בישראל, כאשר בשנים האחרונות קיימת ירידה מובהקת של מקרי סרטן חדשים בקרב גברים וזאת לצד ירידה בתמותה מסרטן בקרב כל קבוצות האוכלוסייה. האגודה הישראלית למלחמה בסרטן מקיימת לאורך כל ימות השנה מגוון רחב של פעילויות הסברה בכל הנוגע לדרכי מניעה המפחיתות בצורה ניכרת את הסיכוי לחלות בסרטן, כאשר אחת מהדרכים הנחשבות כמפחיתות סיכוי לחלות בסרטן הינה שמירה על אורח חיים בריא הכולל בין היתר: תזונה נכונה ובריאה, פעילות גופנית יומיומית מרובה, הימנעות מעישון וחשיפה מבוקרת ובטוחה לקרני השמש.

גולדן קייר - מכון אונקולוגי

אנו מציעים למטופל ולבני משפחתו סביבה מקצועית, אינטימית תומכת ונעימה בו-זמנית, שתקל את ההתמודדות עם המחלה, והכל תחת קורת גג אחת.
אצלנו תקבלו ייעוץ וליווי צמוד מרופאים מומחים בתחום האונקולוגיה משלב האבחון, בזמן הטיפולים, בתקופת ההחלמה ולאחריה בתקופת המעקב:

 • התאמת תכנית טיפולים אישית בהתאם להערכה מקצועית בכל תחומי האונקולוגית
 • מענה רפואי רחב הכולל: טיפולים כימותרפיים, הורמונאליים וביולוגיים 
 • יחידת העירוי: מחלקת העירוי של המרכז פועלת בשעות נוחות וגמישות ומאפשרת לכם ולבני משפחותיכם להמשיך ולנהל שגרת חיים לצד מענה רפואי הכרחי
 • אספקת תרופות בשרשרת אספקה מובטחת ובמחירים מוזלים, ללא פערי תיווך
 • ראייה טיפולית רחבה למחלה ולהשלכותיה

צוות הרופאים המומחים, צוות הסיעוד והמטפלים הפרא-רפואיים הם בעלי הכשרה מיוחדת ומחויבים למתן שירות רפואי ברמה הגבוהה ביותר. על מנת לחזק את היכולת של המטופלים להתמודד עם תהליך הריפוי מתחילתו ועד לשיקום המתבקש אנו מציעים מעטפת נרחבת של טיפולים כגון :

 • טיפולים תומכים - הצוות שלנו הוכשר לתת מענה של טיפולים פליאטיבים, שנועדו להקל על הסימפטומים השונים, ולחזק את היכולות הגופניות והנפשיות של המתמודדים עם המחלה. טיפולים תומכים
 • טיפולים שיקומיים – המכון ממוקם בתוך בית חולים שיקומי בנס ציונה

הצוות המקצועי שלנו מסייע למטופלים לחזור לתפקוד פיזי ומנטלי מלא ועד חזרה לשגרת חיים מלאה, עד כמה שאפשר.

התמודדות עם מחלת הסרטן 

ההתמודדות עם מחלת הסרטן מתחילה עוד בשלבי האבחון והיא מתאפיינת בסערת רגשות, תנודות רגשיות ומחשבות המלוות בפחד וחשש מהלא נודע. מרגע שלב גילוי המחלה ולאורך כל שלבי הטיפול והשיקום, קיימת חשיבות רבה לתמיכה הרגשית לה זוכה החולה מקרב בני משפחתו וסביבתו הקרובה. אצלנו ברשת גולדן קייר, מכון אונקולוגי מומחה בו מושם דגש נרחב על יכולות ההתמודדות עם המחלה וחיזוק היכולות המנטאליות של החולה ושל בני משפחתו המלווים אותם לאורך כל תקופת הטיפולים והשיקום. בין יתר הפעילויות המתקיימות על ידי צוות מכון אונקולוגי גולדן קייר תוכלו למצוא מגוון עשיר ומעשיר של מפגשים קבוצתיים לצד מפגשים פרטניים עם אנשי מקצוע המתחים בטיפול רגשי בקרב חולים ובני משפחותיהם באחת מהתקופות הקשות שלהם בחיים. כמו כן, אנו דואגים לקיים אירועים חברתיים שונים אשר נועדו לרומם את רוחם של החולים ולספק להם רגעים של אושר ונחת גם בתקופת מאבקם במחלה.

מכון אונקולוגי של גולדן קייר - הצעות לטיפול:

נדרשים לטיפול שיקומי בעקבות מחלת הסרטן? אתם לא לבד! מכון אונקולוגי גולדן קייר מלווה אתכם לאורך כל תקופת השיקום מהמחלה ומאפשר גם לכם להתמודד עם תקופת השיקום במסגרת מעטפת טיפולית המספקת את המענה הטיפולי –שיקומי בסביבה נעימה ותומכת.

 • מכון בסביבה נעימה ומבריאה – במכון בוטיק
 • מרחק קצר מתל אביב, וגישה נוחה לתחבורה גם בשעות העומס
 • מגרש חנייה צמוד
 • מחלקה שיקומית VIP בבית החולים השיקומי – אשפוז בתנאים אופטימליים במידת הצורך

מה מציע המכון שלנו?

המכון מציע מעטפת מלאה של טיפולים אונקולוגיים, טיפולים תומכים ושיקומיים, המתקיימים בסביבה נעימה, פרטית ובאווירה ביתית הרחק מתורים ארוכים ומהצורך בהמתנה ממושכת

השרותים הניתנים במכון:

 • שרותי ייעוץ מומחים כולל אבחון (לרבות חוות דעת שניה)
 • ליווי מקצועי בכלל שלבי המחלה
 • הגדרת תכנית טיפול אישית
 • מתן טיפולים כימותראפיים, הורמונאליים וביולוגים
 • פעילת שיקום לקראת חזרה לשגרה
 • מעטפת טפול ותמיכה יחודית לשיפור איכות חיי המטופל ושיקומו


המכון פועל בהתאם לעקרונות ואבני היסוד עליהן מושתת פעילותה של קבוצת המרכזים הרפואיים מבית גולדן קייר, וכל זאת במטרה לשפר באופן תמידי את מצבם התפקודי, הגופני והנפשי כאחד של החולים המטופלים במכון. אנחנו בגולדן קייר מאמינים שלצד המענה הטיפולי-רפואי והמקצועי, נדרשת גם מעטפת תמיכה המורכבת מאנשי מקצוע ובני משפחותיהם של המטופלים, ולכן אנו דוגלים במעורבות גבוהה של בני המשפחה לאורך כל שלבי הטיפול.

המכון תוכנן ונבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר המותאמים לצרכי הטיפול ובהתאמה מלאה לתקני משרד הבריאות. כמו כן, המכון מאובזר במערכות הציוד הטיפוליות המתקדמות ביותר מסוגן והוא מאכלס בשטחו חדרי טיפול ואשפוז נוחים ומרווחים לצד חדרי משפחות וחדרי פעילויות משותפות ופרטניות לכלל מבקרי המכון.

למידע אודות טיפולי ההידרותרפיה שלנו לחצו

 • מכון אונקולוגי רחובות
 • מכו אונקולוגי נס ציונה
 • מכון אונקולוגי בראשון לציון
 • מכון אונקולוגי בנס ציונה
הסדרי תשלום | רשת גולדנקייר