• 4922*
טלפוןלניווט Waze

אודות

גולדנקייר נס ציונה וסניף התיכון

המרכזיים הרפואיים של רשת GoldenCare - גולדנקייר נס ציונה וסניף התיכון מספקים מענה רפואי מקיף בדגש על איכות השירות, על יחס אישי ועל מקצועיות של הצוותים הרפואיים. הרשת מפעילה מזה כשלושים שנה מרכזים רפואיים טיפוליים, שיקומיים וגריאטריים בארץ ובחו"ל, ופועלת בהסדרים עם משרד הבריאות, ארבע קופות החולים, חברות הביטוח ומשרד הביטחון.

אבני היסוד שעליהן מושתתת פעילותנו נועדו לשמר ולשפר את מצבם התפקודי, הגופני והנפשי של המטופלים תוך הסתכלות מכבדת על המטופל, על צרכיו ועל האנשים והסביבה הקרובה לו. אנו מאמינים שיעילותו של תהליך החלמה עולה ככל שהמטופל ומשפחתו מעורבים ושותפים פעילים בתהליך.

גולדנקייר נס ציונה וסניף התיכון נוסדו על בסיס עקרונות אלה, ומתבטאים בזכות:

  • צוות רב מקצועי מדיסציפלינות שונות שפועל בשיתוף פעולה ומתוך מטרה להעניק טיפול אפקטיבי לשימור ולשיפור תפקודו של המטופל, ולשמירה על כבודו ואיכות חייו.
    אנשי המקצוע הם מומחים מתחום הרפואה הגריאטרית, השיקומית והסיעודית, פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, ריפוי בדיבור, תזונה, רוקחות, ליווי סוציאלי ועוד.

  • המבנים של המרכזים הרפואיים מרווחים, והם תוכננו והוקמו בסטנדרטים גבוהים במיוחד שמותאמים לצורכי המטופלים באופן אופטימלי ונבנו בהתאמה לתקני משרד הבריאות בפרוגרמה החדשה.

  • במרכזים יש ציוד טיפולי איכותי, מקצועי ועדכני המבוסס על פיתוחים טכנולוגיים שונים בעולם הרפואה הגריאטרי והשיקומי.

  • מעטפת מלאה של טיפולים לצרכים רפואיים שמוגדרים על פי משרד הבריאות כתפקודים שונים - עצמאיים, תשושים, תשושי נפש, סיעודיים, סיעודיים מורכבים, מונשמים ומשתקמים.

  • התמחות במתן רצף טיפול בהתאמה לשינוי במצבם התפקודי של המטופלים בתקופת הגיל השלישי: אשפוז במחלקות אקוטיות, שיקום באשפוז, שיקום לאחר שחרור ואשפוז סיעודי, לאנשים שאינם יכולים לחזור לתפקד בביתם.

גולדנקייר נס ציונה וסניף התיכון קשובים לצורכי המטופלים ובהתאמה מקימה ופותחת מרכזיים רפואיים, וכן מרחיבה את היצע השירותים שהיא מספקת להם. הרשת פועלת בראיית עולם הוליסטית וכוללנית, ומספקת פתרונות מקיפים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

המטרה היא לקרב את המענה הרפואי המקצועי לסביבתם הקרובה של המטופלים תוך שמירה על מתן שירות מקצועי ובלתי מתפשר במרפאות בוטיק.

סניפי רשת גולדנקייר

  • גולדנקייר נס ציונה
הסדרי תשלום | רשת גולדנקייר